05/21/2024 12:35
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רוצים לצאת למסע שופינג? חכו קצת, עוד רגע מתחילים המבצעים של חודש נובמבר הגדול

חודש נובמבר מהווה הזדמנות מצוינת להשקיע את הכסף בחוכמה ולצאת למסע שופינג ברחבי האינטרנט, וזאת בעקבות חגיגת קניות אשר במסגרתה אלפי חנויות פיזיות לצד אינטרנטיות יוצאות בשורה של מבצעים אטרקטיביים מאוד. אם אתם מתכננים לצאת למסע קניות כדאי לחכות מעט, וזאת בעקבות חגיגת המבצעים. מהם הימים הבולטים של חודש נובמבר? להלן הפרטים.

בלאק פריידי

מבצעי הבלאק פרידיי הפכו למזוהים מאוד עם חגיגת הקניות של חודש נובמבר, וזאת בשל שישי "השחור" שבמסגרתו מאות חנויות בארה"ב יוצאים במבצעים אטרקטיביים מאוד שיכולים להגיע גם  לגובה של כ-50%. לאור ההצלחה גם חנויות כאן בישראל הצטרפו לחגיגת הקניות  הנקראת בלאק פריידי ואשר מתקיימת בכל שנה ב-4 לנובמבר, מיד לאחר סיום חגיגות חג ההודיה. בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד מדובר ביום שהפך לשובר שיאי מכירות, גם כאן בישראל וגם בעולם עם שורה ארוכה של חנויות פיזיות כמו גם אינטרנטיות המציעות הטבות והנחות, לצד קופונים שאותם ניתן לממש במיוחד ביום הזה.

סייבר מאנדיי

בכל שנה בתאריך ה-28.11 נחגג הסייבר מאנדיי. מדובר ביוזמה שהחלה בשנת 2005 מתוך מטרה לעודד את חנויות המסחר לקחת חלק, ולאור ההצלחה יותר ויותר חנויות אינטרנטיות החלו להצטרף ליוזמה ולהציע שורה של מבצעים. עם השנים סייבר מאנדיי הצליח להפוך ליום משמעותי מאוד של קניות המתבצעות ברחבי הרשת, ועל כן מדובר בהזדמנות מעולה בעבור מי שעוד לא הזמין במסגרת חגיגות השופינג להתחדש בתכשיטים קלאסיים, ריהוט ואפילו מזון, כל זאת בעלות כספית אטרקטיבית ועם משלוח המתבצע עד הבית, אולם צריך לשים לב כי בעקבות הביקוש זמן המשלוח הופך לארוך יותר.

 

 

שופינג IL

במסגרת היוזמה שהתחילה בחסות גוגל עשרות חנויות ישראליות מציעות שורה של הנחות והטבות לקהל הישראלי. עם השנים הוא הפך לאחד מהימים הבולטים של חגיגת הקניות בנובמבר, ועדות לכך ניתן למצוא בשיאי מכירות כמו גם הצטרפות של יותר ויותר חנויות מכל רחבי הארץ אשר לוקחות חלק פעיל ביום הזה. באופן טבעי, נשאלת השאלה האם מדובר ביום משתלם יותר מאשר בלאק פריידי, כאשר התשובה לכך נעוצה קודם כל בהשוואת מחירים אותה כל צרכן צריך לבצע בשביל לנצל את ימי המבצעים ברמה הגבוהה ביותר.

יום הרווקים

בכל שנה בתאריך ה-11.11 נחגג יום הרווקים הסיני. מדובר ביום שנועד במקור לתמוך ברווקים הסינים שעוד לא מצאו זוגיות, אולם עם השנים הוא הפך לחגיגת קניות בחסות ענקית הקניות אלי אקספרס. במסגרת החגיגות חנויות השייכות לענקית הקניות מציעות לרוכשים קופונים ייחודים שאותם ניתן לממש במסגרת פסטיבל הקניות המתבצע אונליין. רצוי להכין את העגלה שלכם מראש ולהזמין בתחילת היום, לאור הביקוש הגבוה מצד קהל הצרכנים העולמי.

לסיכום

חודש נובמבר הוא ה-חג בעבור חובבי קניות שרוצים לנצל את שורת המבצעים לטובת יצירה של מענה המגיע לידי ביטוי גם בניצול של הנחות, לצד הטבות בלעדיות שהופכות את החגיגה הזו לאירוע כללי עולמי. אולם, חשוב מאוד לקבוע מראש את מסגרת התקציב וכן לרכוש רק מוצרים/שירותים שלהם אתם זקוקים, וזאת מתוך מטרה להפחית את הפיתוי מרכישות מיותרות. בנוסף, השוואת מחירים כמו גם ניצול של קופונים מהווה דרך מצוינת לניצול מקסימלי של חגיגת הקניות הזו, כל זאת מתוך מטרה להצטרף למיליוני קונים בכל רחבי העולם אשר רוכשים בהמוניהם דרך האתרים הגדולים כמו אייבי, אליקספרס, שיין לצד חנויות ישראליות שמצטרפות גם הן לחגיגה הזו.

מאמרים בנושא

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

נופש בחיפה

נגישות