05/20/2024 11:19
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מה היתרונות של מצלמת gopro והיכן תוכלו לרכוש אחת?

כפי ששמה מרמז, מצלמת GoPro היא מצלמה למי שנמצאים בתנועה ובמיוחד למקצוענים, אך לא רק. מותג מצלמות מיוחד זה מציע אפשרויות רבות לחובבי צילום באשר הם, אשר מעוניינים לקחת את התחביב שלהם לשטח ולקבל תוצאות מיטביות בתנאים מאתגרים. מהם היתרונות של מצלמה זו? מי מציע את הדגמים העדכניים ביותר שלה? ומה עוד כדאי לכם לדעת על מצלמות גופרו?

לצלם בכל תנאי

כיום קל לצלם תמונה טובה. קליק אחד והטכנולוגיה כבר תעשה את השאר. בין אם זה פוקוס אוטומטי, פלאש אוטומטי ובעיקר פשטות הפעלה גבוהה, הצילום האיכותי הפך לנחלתם של כולם. או שלא? צילום הוא למעשה תחום ידע ומיומנות מתוחכם למדי, שיש הרבה מה לדעת בו. ידע שמתבטא בתוצאה שתתקבל. באופן מיוחד, ישנם תנאים שבהם החובבנות והמגבלות פוגעים מאוד בקבלת התוצאה הטובה. גם אם אתם מקצוענים. אלה הם בין השאר תנאי הצילום בשטח. אם זה למשל מתחת למים או בתנועה אינטנסיבית, לא תמיד קל או ניתן לקבל צילום איכותי. אלא אם יש לכם מצלמה מיוחדת למטרה זו. GoPro הוא מותג בולט במיוחד בנישת המצלמות האלה – מצלמות לפעילויות שטח מאתגרות. בין אם זה ספורט תובעני או פעילויות "אקסטרים". באמצעות רכישת מצלמת גו פרו, מקבלים קודם כל את הראש השקט, לדעת שאתם מכוסים היטב מבחינת צילום והסרטה בשטח. גם במצבים המאתגרים ביותר. אלה מצלמות שפשוט מתוכננות לכך מראש. מעבר לכך, הדגמים השונים מאפשרים לכם לבחור ולהתאים יכולות חשובות נוספות, בהתאם לאופי הפעילות.

 

 

GoPro – היתרונות הבולטים

מצלמות אלה מצטיינות בין השאר בתכונות הבאות:

  • עמידות ללכלוך – בשטח ישנו תמיד אבק רב, בוודאי ביחס לצילום נינוח בתוך סטודיו. כבר היבט פשוט זה איננו אידאלי לעבודת מצלמות. אופי הפעילויות בחוץ גם מציב את המצלמות בסיכון גבוה מהרגיל לנפילה לתוך בוץ או מים. מצלמות גופרו ערוכות לכך מראש.
  • עמידות לפגיעה – התנועה עם מצלמות בשטח עשויה לסכן אותן, גם שלא תוך כדי צילום. זאת, במיוחד אם וכאשר (וזה יקרה במוקדם או במאוחר) המצלמה נופלת או חוטפת מכה חזקה. לא הייתם רוצים לקחת לפעילות שטח מאתגרת מצלמה יקרה אבל רגילה ושהיא תיפגם בגלל המבנה העדין שלה.
  • צילום טוב בתנאים מאתגרים – כמובן, בסופו של דבר המטרה היא לצלם והיטב. תנועה מתמדת ומהירה אופיינית לפעילויות שטח ואקסטרים רבות. מצב כזה, מאתגר מבחינת התמקדות באובייקט הצילום. מצלמות טובות ובמיוחד גופרו, ערוכות מראש לספק תוצאות מיטביות בתנאים אלה.
  • סוללות חזקות – אשר מאפשרות פעילות ממושכת בשטח, הרחק ממקורות טעינה זמינים.
  • חיבור אינטרנט – לשם סטרימינג או גיבוי לשירות ענן.
  • חיבורים שונים – צילום טוב מחייב שימוש בשתי הידיים. אך גם פעילויות שטח מסוגים שונים מחייבות זאת או לפחות שימוש ביד אחת. הפתרון לכך, הוא לקבע את המצלמה למשהו אחר, אם זה רכב או הקסדה שלכם. מצלמות גופרו מגיעות עם התאמות מוכנות לכך ותוספי עזר שונים.
  • GPS מובנה – מאפשר לשלב בצילומים נתוני מיקום, גובה, מהירות ועוד.

היכן קונים?

באתר רונלייט תמצאו מבחר מצלמות גופרו, כמו גם אביזרים משלימים מסוגים שונים למצלמות אלה. למשל כיסוי סיליקון, מארז צלילה, ידית אחיזה עם מצוף וכמובן סוללות. רונלייט היא חברה בולטת אשר עוסקת מזה שנים ביבוא, בשיווק ובהפצת מוצרי טכנולוגיה צרכנית מתקדמים. אגב, בין מוצריה הנוספים, יש עוד כמה סוגים שעשויים לעניין את חובבי הספורט, השטח והאקסטרים: שעוני ספורט, אביזרים לאופניים ואוזניות.

לסיכום

לצילומי אקסטרים וצילומי שטח, הרשו לעצמכם את הטוב ביותר, עם מצלמות גופרו מאתר חברת רונלייט.

מאמרים בנושא

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

נופש בחיפה

נגישות