07/02/2024 11:23
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הגיע הזמן לשדרג את הרכב: האם עסקת טרייד אין היא הפתרון המשתלם?

 חולמים על "רכב חדש מהניילונים"? מתים על "הריח של רכב חדש"? או אולי סתם נמאס לכם מהרכב הישן? במוקדם או במאוחר, מגיע הזמן שבו מחליטים לשדרג את הרכב. אך לא פשוט לעשות זאת. בדרך כלל, במקביל לרכישת רכב חדש, מעוניינים גם למכור את הרכב הישן. משמע – סיבוך כפול, אשר כרוך בלא מעט זמן ומחשבה. אלא אם, בחרתם לעשות עסקת טרייד אין! זהו רעיון לא חדש, אך יש עדיין בעלי רכב רבים שלא ניסו זאת. אז מה היא עסקת טרייד אין? האם ומתי היא משתלמת? והיכן כדאי לכם במיוחד, לעשות עסקה מסוג זה?

האתגר והפתרון המיוחד

למכור רכב משומש, זה לא דבר מאוד מסובך, אך גם לא תהליך  זריז וקל. יש לפרסם את הרכב הישן, לענות לטלפונים מצד מתעניינים, להראות להם את הרכב, לטפל בניירת של העברת הבעלות וכדומה – לא מעט התעסקות, אשר מפריעה ליום יום ומתמשכת על פני זמן לא קצר. לעתים קרובות, זהו רכב מיצרן, דגם ושנת ייצור, אשר מצמצמים את היקף המתעניינים. במקביל, אתם וודאי רוצים לקבל עליו מחיר טוב ולכן, לא ממהרים לקבל כל הצעה. גם לרכוש רכב חדש, זה לא בדיוק תהליך מהיר או פשוט. האם חשבתם לנסות עסקת טרייד אין? ביצוע עסקה כזאת, יספק לכם מעין מסלול מהיר למימוש שני הדברים במקביל: מכירת הרכב הישן, לצד רכישת רכב חדש! זה בתמצית כל הרעיון של הטרייד אין וכך זה עובד בפועל – אתם מוכרים ורוכשים מול אותו גורם, שהוא חברה אשר מתמחה בעסקאות טרייד אין.

 

 

האם זה משתלם?

עסקת טרייד אין מול גורם איכותי, עשויה וצריכה להשתלם מאוד, בכמה מובנים:

  • מבחינה כספית – ההיבט הכספי הוא כמובן היבט מרכזי לגבי מכירת ורכישת רכבים. בעסקת טרייד אין, עשויים לקבל מחיר טוב יותר על הרכב הישן. מה שתשלמו בפועל, הוא ההפרש בין המחירים שסוכמו – זה של מכירת הישן וזה של רכישת החדש.
  • מבחינת הזמן – העסקה מבוצעת באותו היום, כולל מכירת הרכב הישן ורכישת הרכב החדש.
  • מהיבט הטרחה – ללא ספק, טרייד אין יקל עליכם מאוד, בבירוקרטיה ובטרחה בכלל סביב מכירת ורכישת רכבים.

נהיגה מהנה ובטוחה

בעקבות עסקת טרייד אין אצל ספק גדול ואיכותי, תוכלו להשיג את חוויית הנהיגה הטובה ביותר עבורכם. לנהוג בנוח, ברכב המתאים לכם ביותר, עם כל התוספות שאתם מחבבים. דמיינו נסיעה ממושכת לאילת, בה חשוב לשמור על ערנות. אתם מפעילים את מערכת המולטימדיה שברכב החדש ומאזינים לרדיו. לשם הדוגמה, נאמר שיש לכם העדפות מיוחדות גם בנושא זה – אתם מתעניינים בנישה הייחודית של רדיו לקהל החרדי ובוחרים להאזין לרדיו קול ברמה, בתור מקור איכותי לכך. רכב שמתאים לכם בצורה המיטבית, הוא מהנה יותר ובטוח יותר. גם זו בין תועלות עסקת הטרייד אין.

אצל מי כדאי?

אם תחפשו מקור טוב לביצוע עסקאות כאלה, תגלו שאין הרבה מתחרים ברמה של חברת טרייד מוביל. זאת, בין השאר מהסיבות הטובות הבאות:

  • חברת טרייד אין רשמית – של שורת יבואני רכב מקומיים מובילים.
  • בעלת מבחר עצום – תוכלו לבחור מתוך מבחר מרשים של דגמי רכבים, בהם רכבים משומשים וגם חדשים, כמו גם סוגי רכב מיוחדים כמו רכבי שטח ורכבי יוקרה.
  • אחריות מורחבת – אחריות בסיסית ואחריות פרימיום, במגוון ואריאציות אפשריות.
  • תנאי המימון – תוכלו לקבל עד 100% מימון.
  • הטבות ייחודיות בביטוח – לקוחות טרייד מוביל נהנים מהטבות ייחודיות, בביטוחי החובה והמקיף.

לסיכום

אם אתם מחפשים לשדרג את הרכב, עסק טרייד אין היא כיוון שמומלץ מאוד לנסות. גם במידה ולא תרצו לשדרג בעתיד הקרוב, כדאי לזכור את האפשרות האטרקטיבית הזו.

מאמרים בנושא

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

נופש בחיפה

נגישות