07/02/2024 11:28
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כבר לא ילדים קטנים: איך לבחור מיטת נוער?

הילדים שלכם כבר לא קטנים, והגיע הזמן להעביר אותם ממיטת ילדים למיטת נוער. החלטה לגבי רכישה של מיטת נוער היא מאתגרת למדי מאחר ויש לא מעט אלמנטים אותם צריך לקחת בחשבון. בשביל לסייע לכם, בחרנו להציג את כל הטיפים הטובים ביותר לבחירה של מיטת נוער שהיא גם מעוצבת אבל גם פרקטית. מוכנים? בואו נצא לדרך!

חומר גלם איכותי

מאחר ומיטת נוער צריכה לשרת את בן הנוער למשך תקופה ארוכה ולעיתים גם בגילאים בוגרים יותר, צריך לשים דגש על בחירה במיטת נוער איכותית העשויה מחומרי גלם עמידים, כמו למשל עץ מלא. דרך האתר של חברת האוס דייזין הנחשבת לאחת מהחברות המובילות בענף הריהוט בישראל ניתן למצוא בקלות מבחר של מיטות נוער איכותיות, בעלות כספית אטרקטיבית ועם שימת דגש על התאמה מדויקת למסגרת התקציב. מדובר בהזדמנות מעולה לא רק להשקיע את הכסף בחוכמה אלא גם להימנע משיטוט ארוך בחנויות, בעקבות אפשרות לביצוע הזמנה אונליין ובליווי אישי מצד נציגי השירות, החל משלב ההתלבטות ועד לקבלת המיטה.

היצמדות למסגרת התקציב

בחירה של מיטת נוער צריכה להתבצע בהתאם לצרכים הנדרשים של בני הנוער, אולם אלמנט חשוב שאליו צריך לשים דגש הוא כמובן הנושא של מסגרת התקציב. מגוון המיטות לנוער הוא רחב ובהתאם לכך גם המחירים, ועל כן רצוי לבצע השוואת מחירים בין הספקים השונים וכן להיצמד למסגרת אותה הצבתם לעצמכם, מתוך מטרה להימנע מהוצאה כספית כבדה.

התאמה למידות החדר

אחד מהקריטריונים החשובים ביותר בתהליך של בחירת מיטת נוער כולל כמובן את המידות של החדר. מומלץ טרם הרכישה לבצע מדידה של החדר, כל זאת מתוך מטרה להוביל להתאמה מדויקת, בייחוד אם מדובר בחדר קטן. לאחר שיש לכם את המידות, תוכלו לבצע רכישה של מיטה בהתאם לצרכים הנדרשים ועם שימת דגש על יצירה של מרחב שהוא לא עמוס יתר על המידה. במידה ואתם מבצעים את הרכישה דרך האינטרנט, רצוי להיעזר בסרגל המידות המוצמד, ובהתאם לכך להוביל לקבלת החלטות נכונות שיהפכו את המיטה ללב החדר.

 

 

נוחות

האלמנט החשוב ביותר בתהליך הבחירה הוא כמובן הנוחות. מיטה צריכה להתאים לא רק לעיצוב של החדר אלא גם לשדרג את איכות השינה. על כן, הקפידו לשלב את בני הנוער בתהליך הבחירה ולתת להם להתנסות ולשכב על המיטה. הקפידו לבחור במיטה שהיא מרווחת מספיק ומספקת תמיכה לכל אזור הגוף, כאשר צריך לקחת בחשבון כי בני נוער גדלים ועל כן המיטה צריכה להיות מותאמת באופן מדויק לצרכים שלהם, בייחוד אם המיטה עתידה להישאר בחדר למשך מספר שנים ובגילאים בוגרים יותר.

בסיס מיטה נמוך

העדיפו לבחור במיטה עם בסיס מיטה נמוך ולא גבוה, מאחר ומיטה גבוהה מדי עלולה לסכן ילדים צעירים שמבצעים מעבר בין מיטת ילדים לבין מיטת נוער. כיום ניתן לבצע רכישה של מיטות בהתאמה אישית גם מהבחינה הזו, כחלק מקבלת החלטות לטווח רחוק ועם הבנה כי מדובר באלמנט חיוני מאוד בעבור ילדים ובני נוער המבצעים את המעבר מילדות לבגרות.

עיצוב המותאם לקונספט החדר

מיטה היא לא רק לשינה, אלא חלק בלתי נפרד מהעיצוב של החדר. על כן, בחרו במיטה שמשתלבת עם הקונספט הנבחר – החל מעיצוב כפרי ועד לעיצוב מודרני, והקפידו גם לבחור בצבעים ניטרליים שאינם מושכים יתר על המידה את העין, כחלק מיצירה של חלל מעוצב ומרגיע שבו בני הילדים יכולים לארח, ללמוד ולהתפתח.

לסיכום

החלטה לגבי רכישה של מיטת נוער היא החלטה מרגשת למדי, בייחוד על רקע ההבנה כי הילדים הקטנים כבר לא כל כך קטנים אלא זקוקים למרחב מפלט המשלב כמובן מיטה איכותית ומזמינה. יישום של הטיפים אותם הצגנו לכם כאן יאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם מקבלים החלטה נכונה, לא רק מבחינת העיצוב של החדר אלא גם מבחינת הנוחות ואיכות השינה.

מאמרים בנושא

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

נופש בחיפה

נגישות