07/02/2024 11:30
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מובילים בתחום הפלסטיקה: חברת ישר פלסטיק מספקת פתרונות טכנולוגיים לעסקים!

אם אתם עסק אשר זקוק לפתרונות טכנולוגיים חדשניים בעולם הפלסטיק, למי תפנו? אתם בוודאי מעוניינים באיכות ובצדק. כמו כן, סביר שתרצו למצוא את כל הדרוש לכם במקום אחד ולא להתרוצץ בין ספקים שונים. את התשובה לשתי דרישות אלה ויותר, תוכלו למצוא אצל חברת ישר תעשיות פלסטיק.

הפתרון לאתגרי הייצור

ייצור מוצרים עשוי להיות פעמים רבות אתגר מורכב למדי. חלק מהפתרון לכך, הוא שימוש בחומרי גלם רבי אפשרויות, כגון פלסטיק. ואכן, הפלסטיק הוא כידוע סוג חומר שנפוץ מאוד במוצרים רבים מזה שנים. עם זאת, בכדי לייצר מוצרי פלסטיק או מוצרים שכוללים פלסטיק, יש לעבוד עם מומחים. בכל הקשור לתחום זה, ייצור תבניות במכונת הזרקת פלסטיק וכדומה, מומלץ לעבוד עם ספק איכותי, שהוא כתובת אחת לכל הדרוש. לספק כזה, יהיו הידע, הניסיון והציוד המיוחד, שדרושים למתן מענה לכל הכרוך בייצור מוצרי פלסטיק. עבור ארגונים וחברות גדולות (בלבד), הכתובת לצורך זה היא חברת ישר תעשיות פלסטיק. תמצאו אצלה שירותי אפיון, ייצור, הרכבה ואריזה של מוצרים כאלה, הכל במקום אחד, עם אחריות אחת. גישה ריכוזית זו, מספקת לכם מוצר איכותי ברמה הגבוהה ביותר, תוך חסכון בפחת, בניהול לוגיסטיקה והובלה ובשורה התחתונה, חסכון בזמן ובכסף.

שירותים בתחום ייצור הפלסטיק

השירותים הבסיסיים שמציעה ישר תעשיות פלסטיק הם כאמור בתחום ייצור הפלסטיק והם כוללים

  • הזרקת פלסטיק – השירות הבסיסי של הזרקת פלסטיק לשם יצירת מוצרי פלסטיק. זאת, מחומרים טכניים שונים ומגוונים וכולל הזרקת שני חומרים על אותו מוצר (הזרקה דו קומפוננטית), הזרקה ורטיקלית והזרקה על אינסרטים.
  • תבניות ועיבוד שבבי – תכנון וייצור תבניות וכלים להזרקות פלסטיק, לצד שירותי תחזוקה שוטפת לתבניות, תיקון ואחסון תבניות.
  • עיבוד שבבי – שירותי עיבוד שבבי משלים לפלסטיק, במידה ונדרש.

שירותים משלימים מסוגים שונים

תהליך הייצור הבסיסי פשוט עקרונית – הזרקת פלסטיק נוזלי לתבנית, התקשותו והנה יש לנו מוצר. אלא שכמובן, הדברים מורכבים הרבה יותר. בהתאם לכך, מעבר לייצור החלקים מפלסטיק, מוצעים גם השירותים הבאים:

 

 

  • שירותי ייעוץ ועיצוב – כולל עיצוב מוצר, תכנון מוצר ברמה הטכנית ("תכן הנדסי") וכן תכנון מוצרי פלסטיק כחלק ממחלקת הפיתוח של הלקוח.
  • שירותי צביעה – צביעת המוצרים בצבעים שונים, כולל צביעה דקורטיבית ובעזרת צבעים מסוג PU, מטאליים, גומי טאץ’ ועוד. "צביעה מוליכה" מספקת פתרון מיוחד, לסיכוך מפני הפרעות מתדרי רדיו.
  • שירותי הדפסה – הדפסות על מוצרי הפלסטיק, באמצעות דפוס דיגיטלי במספר צבעים או בשיטת דפוס רשת (משי) או טמפון (tampon printing) אם מדובר במשטחים לא ישרים. הצביעה מתבצעת בחדר ייעודי מבוקר ניקיון ולחות.
  • הרכבות אלקטרוניות ומכאניות – שירותי הרכבה של תת מכלולים, מכלולים שלמים ומוצרים. זאת, בין השאר באמצעות מכונות הלחמה אולטראסונית, לחיבור חומרים פלסטיים למכלולים שלא ניתן לייצר בתהליך ההזרקה.

מה עוד כדאי לדעת על החברה?

י.ש.ר תעשיות פלסטיק היא חברה וותיקה ובולטת בתחום זה, אשר נוסדה ב 1978. החברה מתמחה בפיתוח, בייצור ובהתאמת פתרונות טכנולוגיים כוללים לתעשיית הפלסטיק. ישר פועלת במגוון רחב של ענפי תעשייה ושירותים, כולל ציוד רפואי, ציוד בטחוני, מוצרי השקיה וחקלאות, מוצרי אלקטרוניקה והייטק, מוצרי צריכה ותחום האסתטיקה. היא מחזיקה בכ-30 מכונות הזרקה, בטווח של 50 עד 1,400 טון. מחלקת התבניות שלה עושה שימוש במכונות CNC, מחרטות CNC, כרסומות, מכונות חיתוך בחוט (WIRE CUT), מכונות אלקטרו ארוזיה (EDM) ומדידה תלת ממדית.

לסיכום

כתובת אחת איכותית, לכל הדרוש לכם בתחום הפלסטיק – זו היא השורה התחתונה שחשוב שתדעו, אשר ישר תעשיות פלסטיק מציעה לכם.

מאמרים בנושא

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

נופש בחיפה

נגישות