05/21/2024 13:41
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גביית תשלומים – עכשיו בהוראת קבע: כל היתרונות לעסקים

אחד מהתהליכים החשובים ביותר בעבור כל בעל עסק הוא כמובן תהליך הגבייה. למעשה, גבייה של כספים הן מלקוחות כמו גם מספקים עשויה להיות מורכבת למדי, בייחוד על רקע של אי עמידה בתשלומים או דחייה במתן התשלום מה שמוביל ללחץ משמעותי שגם משפיע באופן משמעותי על התפקוד השוטף של העסק. החדשות הטובות הן שכעת אפשר ליצור מערכת גבייה המבוססת על תשלום בהוראת קבע, מה שיחסוך לכם לא מעט זמן כמו גם מאמץ. מהי המערכת הזו ומדוע היא בעלת השפעה חיובית על ניהול הגבייה השוטף של העסק? להלן הפרטים.

הוראת קבע – שפע של יתרונות בעבור בעלי עסקים

כל בעל עסק יכול לבחור באיזה צורה של תשלום הוא דורש את הכסף – העברה בנקאית, העברה דרך אפליקציה, צ'קים ועוד. אפשרות נוספת שעומדת על הפרק היא באמצעות הוראת קבע. הוראת קבע היא כלי שימוש עבור בעלי עסקים  מאחר והיא מאפשרת לכם לחייב את הספקים או את הלקוחות באמצעות דרישת תשלום קבועה. למעשה, מדובר בכלי נהדר שנותן לכם הרבה מאוד שקט ומפחית את ההתעסקות של תהליך הגבייה, ובכך להבטיח כי אתם מקבלים את התשלום שלכם בזמן וללא עיכובים מיותרים. בנוסף, יתרון נוסף הוא גם כלפי הלקוחות שלכם – במקום לבצע עסקה אשר עשויה לצמצם את מסגרת האשראי או להוציא כספים, אפשר לשלוח להם השראה

החדשות הטובות הן שדרך האתר של חברת iCount ניתן לבצע את התהליך באופן קל ופשוט, ובהתאם לכך להיעזר בטכנולוגיה המתקדמת של סליקת תשלומים לטובת תהליך גבייה המתבצע בעסק שלכם. הפלטפורמה נוחה וקלה לשימוש, כאשר כל מה שצריך לעשות הוא להקים בקשה להרשאה דרך עמודי הסליקה או באמצעות מערכת API. מיד לאחר שהקמתם את ההרשאה תוכלו לבצע את תהליך הגבייה דרך המערכת הטכנולוגית של החברה, ובהתאם לכך להוביל לתהליך גבייה המתבצע באופן נגיש ובשקיפות מלאה.

 

 

ייעול תהליך הגבייה  – כך תעשו זאת

בתור בעלי עסק קטן, בינוני או גדול, אלמנט שעליו צריך לשים את הדגש הוא כמובן נושא הגבייה, מאחר וכל עיכוב ולו הקטן ביותר בתשלום עשוי להוביל לבעיה חמורה שממנה תתקשו להתרומם לאורך הזמן. בשביל להפוך את התהליך ליעיל ומתקדם, צריך לשים לב כיצד הוא מתנהל עוד בשלבים ההתחלתיים שלו. כידוע, המגזר העסקי סובל בשנים האחרונות מבעיות רבות שמשפיעות על החוזק של עסקים להחזיק מעמד למשך זמן רב מבחינה של איתנות פיננסית, ועל כן באמצעות יצירת קשר עם חברה כמו iCount ניתן יהיה להוביל ליצירה של מערך המאפשר לכם לייעל את התהליך עוד בהתחלה ובכך להקל לא רק על עצמכם, אלא גם על הלקוחות והספקים שיכולים להיעזר באפשרות הזו לטובת תשלום המתבצע באופן קבוע ובזמן, ללא עיכובים מיותרים.

לסיכום

תהליך של גבייה באמצעות הוראת קבע מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם כבעלי עסקים לבצע את תהליך הגבייה באופן קל ופשוט, וזאת על ידי מתן של הרשאה. בכך, תוכלו לאפשר ללקוחות כמו ספקים לשלם מבלי לגזול ממסגרת האשראי כמו גם ראש שקט בידיעה ברורה כי הכסף עובר במועד שנקבע מראש. באתר של iCount תקבלו את כל המידע לו אתם זקוקים, כל זאת מתוך מטרה להצטרף לאלפי בעלי עסקים שכבר עכשיו נעזרים בפלטפורמה של החברה מתוך מטרה לייעל את התהליך ולנצל אותו לטובתכם, כחלק מגבייה מוצלחת המתבצעת לאורך זמן, ודרך שילוב של פלטפורמה מתקדמת וטכנולוגית המאפשרת לכם להישאר בשליטה ובקרה.

מאמרים בנושא

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

נופש בחיפה

נגישות