07/01/2024 16:16
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הקסם הירוק: הכול על עשב חיטה והיתרונות הבריאותיים שלו

עשב חיטה נחשב לאחד ממזונות העל החשובים ביותר לגוף האדם, וזאת בשל היותו חומר גלם העשיר בנוגדי חמצון, מינרלים ועוד. למעשה, בשנים האחרונות הנגישות לקסם הירוק הזה עלתה בזכות חברות מובילות אשר הצליחו לפתח תוספי תזונה המכילים ריכוז גבוה של עשב חיטה, לצד יכולת גם לגדל את העשב הזה בבית ואף להפוך אותו לחלק בלתי נפרד משגרת הבוקר. אם גם אתם רוצים לקדם אורח חיים בריא ומאוזן בחיים הפרטיים שלכם, זה הזמן להכיר את עשב החיטה ושלל היתרונות הבריאותיים המיוחסים לו.

עשב חיטה – בוסט של אנרגיה טבעית

תהליך הייצור של עשב חיטה מבוסס על הנבטה המתבצעת באמצעות זרעים של חיטה אשר צומחים לגודל של עד 10 ס"מ. את העשב טוחנים באמצעות מסחטה ייחודית אשר מאפשרת ליצור מיצוי מלא של עשב החיטה, כאשר היתרונות הבריאותיים של נבטים ירוקים בדמות עשב חיטה מגיעים לידי ביטוי בזכות ריכוז גבוה של ערכים תזונתיים – סיבים גסים בריכוז של 2% אשר עשויים לסייע לטובת פעילות תקינה של המעי כמו גם התמודדות עם עצירות, מינרלים בריכוז של 1.8%, 70% כלורפויל הדומה במבנה שלו להמגובלין בדם שנועדו לטהר את הכבד והדם וכן לסייע לטובת הזרמה של דם לכל אזור הגוף לצד ריכוז גבוה של מים. כמשקה בוקר מדובר בבוסט נהדר של אנרגיה טבעית גם בעבור מבוגרים וגם בעבור ילדים, כאשר מעבר ליכולת לשתות את המיץ בתצורה הטבעית שלו באמצעות מסחטה ניתן גם  לשלב בשגרת היום יום תוסף תזונה המכיל את עשב החיטה.

אם עד לפני מספר שנים היכולת של הצרכנים לבצע רכישה של תוספי תזונה הייתה מוגבלת למדי, כיום ניתן לראות פריחה משמעותית בתחום הזה, לא מעט בזכות חברות ישראליות מובילות בתחומן שהובילו ועדיין מובילות מחקר ופיתוח מקיף שנועד למצות את הרכיבים של עשב החיטה לטובת חיזוק מערכת החיסונית, פעילות מעיים, סילוק רעלים ועוד, כל זאת ללא תופעות לוואי ועם שימת דגש על תצורה מרוכזת של אנרגיה.

 

 

מהן הסגולות הבריאותיות המיוחסות לעשב חיטה?

בעידן המודרני הרווי במזון עשיר בשומן ומתועש, החלטה לגבי שינוי באורח החיים וקידום של אורח חיים בריא ומאוזן הוא החלטה שכל אחד צריך לקחת בעצמו, ותוך שימת דגש על ניצול של חומרי גלם איכותיים, כמו למשל עשב חיטה. מזה שנים מיוחס לעשב החיטה שורה של יתרונות – החל סיוע בוויסות רמות הסוכר בדם, סיוע לירידה במשקל, הגנה מפני רדיקלים חופשיים ועוד. באמצעות רכישה אצל מותג מוכר המתמחה בתחום של תוספי תזונה תוכלו לשלב את עשב החיטה בשגרת היום יום, ובהתאם לכך לנצל את הרכיבים התזונתיים הגבוהים הכוללים בין היתר נוגדי חמצון לטובת יצירה של אורח חיים בריא ומאוזן, לצד התמודדות עם שלל תופעות בריאותיות.

לסיכום

עשב חיטה מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם ובעבור בני המשפחה לנצל את הרכיבים התזונתיים הגבוהים הכוללים נוגדי חמצון, אשלגן וכן מאזן קלורי נמוך לטובת מתן של בוסט של אנרגיה, בין אם בתצורה הטבעית על ידי סחיטה של הנבטים או באמצעות שילוב של תוסף תזונה איכותי. שימו לב כי אתם רוכשים את תוסף התזונה דרך חברה מוכרת המתמחה בתחום, ולפני הרכישה רצוי לקרוא סקירות אודות מוצגים מובילים, כל זאת מתוך מטרה לקבל החלטות נכונות ובכך להפוך את הקסם הירוק לחלק בלתי נפרד משגרת החיים, ובייחוד התזונה.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים בנושא

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

נופש בחיפה

נגישות