07/02/2024 11:34
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הבית של ההורים בישראל – הכירו את אתר "איך גדלת"

המשימה הקשה ביותר בחיים היא ללא ספק להיות הורים. בין אם אתם הורים לילד אחד או למשפחה ברוכת ילדים, האתגרים עמם אתם מתמודדים הם לא פשוטים ולא פעם מעמידים בספק את היכולת שלכם להגשים את עצמכם מבחינה הורית. אם עד לפני מספר שנים ספורות מקורות הידע להורים היו מבוססים בעיקר על ספרים, כיום ניתן לקבל מידע נגיש ומהימן דרך אתר איך גדלת אשר מספק מענה רחב למגוון רחב של שאלות של הורים לצד נושאים שמעסיקים כל הורה. מה תמצאו בבית החדש שלכם? להלן כל הפרטים.

אתר איך גדלת – כל מה שצריך לדעת בעבור הורים צעירים כמו גם ותיקים

כאמור, להיות הורים היא משימה קשה ומורכבת הכרוכה בלא מעט חששות כמו גם ספקות, לעיתים בנושאים משמעותיים ולעיתים בנושאים שמתרחשים במסגרת חיי היום יום. אתר איך גדלת הוא אתר מוביל בתחומו המתמקד בתחום של ריאות ורווחת הילד בקהילה, ומציע לרשות ההורים מגוון רחב של כלים ומידע מהימן אותו כותבים ועורכים מיטב המומחים בתחום. הפלטפורמה האינטרנטית הזו מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם כהורים לקבל מידע מהימן ואף לנצל אותו לצרכים הנדרשים שלכם, כאשר באתר תמצאו מגוון גדול של קטגוריות, בהתאם לגיל של הילד. כך לדוגמה, בקטגוריה של פעוטות תמצאו מידע אודות בטיחות וחולי, הורות וקשר, תזונה והנהגות לצד קטגוריות נוספות ומעניינות מאוד הנוגעות בגידול של ילדי גן, בית ספר, בני נוער וכן ילדים עם מוגבלות.

את האתר מנהלת עמותת גושן הפועלת מתוך מטרה לקדם מדיניות ציבורית לטובת שירות מיטבי ורב תחומי, בייחוד כאשר לוקחים בחשבון כי כל ילד במהלך חייו יפגוש מספר אנשי מקצוע. לא פעם חוסר הידע גורם להורים לתחושה של בלבול, ועל כן באמצעות המידע המוצג באתר הכולל שאלות ותשובות לצד מדריכים מפורטים. האתר מתופעל בהתנדבות מלאה ועם שימת דגש על מידע מקיף ונגיש בשפה העברית והערבית, כאשר נכון להיום מדובר באחד מהאתרים המקיפים והגדולים ביותר בתחום של התפתחות הילד לצד גידול ילדים.

 

Happy dad and his children spending time together

 

מעל ל-600,000 מבקרים ועשרות אלפי דפי תוכן

הייחודיות של האתר הזה נובעת כתוצאה משפע של מידע בנושא של הורות וגידול ילדים, נושאים בולטים וחשובים בעבור כל הורה שרוצה לקבל מידע מהימן שבו אפשר יהיה להיעזר גם בהמשך, לטובת קבלת החלטות או התייעצות עם מומחים המתבצעת במסגרת השהות באתר. מאז הוקם הוא זוכה לשבחים רבים, ועדות לכך ניתן למצוא בכניסה של מעל לחצי מיליון גולשים ועשרות אלפים של דפי תוכן מעודכנים. בנוסף, דרך האתר תוכלו לצפות בסרטונים מרתקים כמו גם לקחת חלק פעיל בקהילה שנוצרה באתר, וזאת על ידי הצטרפות לקבוצת הפייסבוק אשר מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם לקבל מידע נושאים שונים, באופן נגיש ואפילו מרתק.

לסיכום

אתר איך גדלת הוא פורטל הורות וגידול ילדים מקצועי המנוהל ביד רמה על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. באמצעות האתר הזה תוכלו כהורים לקבל את הכלים ואת הידע לו אתם זקוקים במגוון רחב של נושאים – החל מגידול של פעוטות ועד מידע מפורט בנושא גידול ילדים עם מוגבלות. כר ידע פורה הנגיש לכם באמצעות האינטרנט הוא בעל משמעות אדירה לחיים שלכם כהורים אך גם כמשפחה, ועל כן זה הזמן להכיר את הבית החדש שלכם ולהיכנס כבר עכשיו בשביל לקבל את כל המידע לו אתם זקוקים, ואף לקחת חלק פעיל בהנגשה של מידע שימושי לציבור הרחב.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים בנושא

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

נופש בחיפה

נגישות